O NAS

Czas napisac coś więcej o sobie. Cieszymy się, że ciekawi Was kim  jesteśmy i bliżej chcecie nas poznać. Dostajemy wiele maili z pytaniami na ten temat.
Jesteśmy siostrami, Mamami, magistrami sztuki. Obie pracujemy w zawodzie a dodatkowo zajmujemy się tym,
co możecie zobaczyć na blogu. Póki co dodatkowo, bo ku naszej ogromnej radości ale również zdziwieniu jest Was coraz więcej w naszym realnym życiu i tutaj.
Anja od kilku lat ma swoje stałe klientki- (a teraz już super koleżanki;)) i te, które spotykają się z nią od czasu
do czasu, kiedy (często w panice) poszukują czegoś na specjalne okazje. Czasami przemierza z nimi kilometry powierzchni handlowych i wspólnie z nimi wybiera garderobę na najbliższe dni, tygodnie, miesiące. Czasami
po prostu przynosi im to, co wpadło jej w oko i nie mogła przejść obok obojętnie, wiedząc, że jest to ubranie stworzone konkretnie dla kogoś, kto powierza jej swój wygląd.
Wielkim zaszczytem i wyzwaniem, które uwielbia podejmować jest wsółpraca z przyszłymi Pannami Młodymi. Daje z siebie wszystko, by w dniu ślubu wyglądały i czuły się najpiękniej.
Tusia natomiast (często dla tych samych osób) tworzy potrawy, własne przepisy, cudze udoskonala. Już tak jest,
że jak ktoś spróbuje czegoś co zrobiła, nie potrafi pomyśleć, że mógłby jeść według innych przepisów. Niestety, nie ma takiej możliwości, żeby gotować dla wszystkich chętnych, więc tworzy specjalne menu, które przekazuje by wykonać je samemu (lub przekazać pomocy domowej;)).
Życie sprawiło, że przypadkiem, spotykając na swojej drodze odpowiednie osoby, które nam zaufały i powierzyły kawałek swojego życia, możemy robić to co kochamy. 
A co najważniejsze- jesteśmy Mamami na pełnych obrotach a nasze cudowne Córeczki towarzyszą nam gdzie tylko się da.
Mamy nadzieję, że mimo naprawdę niewielkiej ilości wolnego czasu będzie udawało nam się jak najczęściej tworzyć dla Was. Tym bardziej, że-jak już wspomniałyśmy, tych którzy do nas zaglądają jest coraz więcej. Jesteście kolejnymi osobami, które sprawiają, że to co robimy daje nam ogromną radość.
Dziękujemy!!!

Tusia i Anja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz